KKR Open 2017
Gniezno
Poland
 
Rubik's Cube
First Round
Second Round
Final
2x2x2 Cube
Combined First
Final
4x4x4 Cube
Combined Final
3x3x3 Blindfolded
Final
3x3x3 Fewest Moves
Final
3x3x3 One-Handed
Combined Final
Megaminx
Combined Final
Pyraminx
Combined First
Final
Skewb
Combined Final
Square-1
Combined Final
3x3x3 Multi-Blind
Final
 
Competitors
Adam Blicharski
Adam Remfeld
Adam Łyskawa
Adrian Alankiewicz
Adrian Walkowiak
Amadeusz Kaniasty
Amelia Zakrzewska
Angelika Kopaczewska
Antoni Zając
Artur Kristof
Bartosz Bździel
Bartosz Szczepaniak
Bartłomiej Gołda
Bartłomiej Osmański
Beniamin Jawoszek
Damian Malinowski
Daniel Gołębiewski
Daniel Jamrużka
Dawid Bandosz
Dawid Jasiński
Dawid Zachmyc
Dominik Górny
Dominik Pankros
Ernest Seroczyński
Ernest Zakrzewski
Filip Bułat
Filip Kiełpiński
Filip Kosek
Franek Krawczyk
Gabriela Gierasimiuk
Grzegorz Łucki
Grzegorz Łuczyna
Hubert Kwasigroch
Ignacy Zagajewski
Igor Kowalczyk
Igor Ośmiałowski
Igor Śliwczyński
Iwo Staniszewski
Jakub Cytrowski
Jakub Grobelny
Jakub Jacaszek
Jakub Kubiak
Jakub Wolniewicz
Jan Jucewicz
Jan Piwiński
Jan Szymański
Jan Zakrzewski
Jędrzej Gier
Kacper Czerwiński
Kacper Markiewicz
Kacper Wybrański
Kajtek Fiałkowski
Kamil Kazimierczak
Kamil Michalak
Karol Zakrzewski
Karolina Jewiarz
Krystian Lauchstaedt
Krystian Święch
Krzysztof Bober
Ludwik Staniszewski
Maciej Czapiewski
Maciek Polewiak
Maksymilian Majcher
Maksymilian Misiak
Maksymilian Mizerka
Maksymilian Szyszko
Marcel Sobecki
Marcin Popławski
Marek Dąbrowski
Marek Zgrzywa
Mateusz Oberg
Mateusz Serek
Mateusz Śliżewski
Mateusz Sobolewski
Mateusz Szwugier
Michał Drożdżyński
Michał Pawlak
Michał Pędzisz
Michał Roszak
Michał Rzewuski
Michał Wachowiak
Michał Wełniak
Michał Wojcieszek
Mieszko Stryjski
Miłosz Widuliński
Nikodem Pikulski
Oliwier Kaczmarek
Oskar Nowicki
Patryk Wawrzyniak
Patryk Zawieja
Piotr Sowiński
Piotr Tyrakowski
Przemysław Rogalski
Radosław Kolb
Robert Cegiel
Robert Siniawski
Stanisław Dąbrowski
Stanisław Szyszka
Sylwester Jaroszewski
Szymon Zborowski
Tobiasz Rychlik
Tomasz Cyrklaff
Tymon Kolasiński
Wiktor Smorąg
Witali Bułatow
Wojciech Górecki
Łukasz Burchard
Łukasz Czysz
Łukasz Leśniak
 
Schedule
 

Saturday - April 29th, 2017

07:30

REGISTRATION

08:10

Square-1

 Combined Final - Cutoff 40.00
08:50

Pyraminx

 Combined First - Cutoff 10.00
09:30

4x4x4 Cube

 Combined Final
Cutoff 1:00
09:50

3x3x3 Fewest Moves

 Final
10:30

2x2x2 Cube

 Combined First
Cutoff 8.00
11:25

3x3x3 One-Handed

 Combined Final
Cutoff 40.00
11:40

3x3x3 Multi-Blind

 Final
12:15

Rubik's Cube

 First Round
13:40

LUNCH

14:10

3x3x3 Blindfolded

 Final
Cumulative Limit 12:00
15:00

Skewb

 Combined Final - Cutoff 15.00
15:40

Megaminx

 Combined Final
Cutoff 2:30
16:40

Rubik's Cube

 Second Round
17:40

Pyraminx

    Final
18:00

2x2x2 Cube

    Final
18:25

Rubik's Cube

 Final
19:15

AWARDS

All times are CEST (GMT+2)