Fresh Cube 2017
Kharkiv
Ukraine
 
Rubik's Cube
First Round
Second Round
Final
2x2x2 Cube
First Round
Second Round
Final
4x4x4 Cube
Combined First
Final
5x5x5 Cube
Combined Final
3x3x3 Blindfolded
First Round
Final
3x3x3 Fewest Moves
Final
3x3x3 One-Handed
First Round
Final
Megaminx
Combined Final
Pyraminx
First Round
Final
Rubik's Clock
Final
Skewb
First Round
Final
Square-1
Final
4x4x4 Blindfolded
Final
3x3x3 Multi-Blind
Final
 
Competitors
Anastasia Mitsai
Andrii Vedenov (Андрій Веденьов)
Anton Basenko (Антон Басенко)
Anton Krokhmal (Антон Крохмаль)
Anton Sukletin (Антон Суклетін)
Aramayis Adloyan (Արամայիս Ադլոյան)
Arnold Shelikhovskyi
Artem Melikian (Артем Мелікян)
Bassam Daas (Бассам Даас)
Daniel Yakhkind (Даніель Яхкінд)
Daniel Yevlakhov (Даніель Євлахов)
Danil Glaznev
Danylo Harbar (Данило Гарбар)
Danylo Lovkyi (Данило Ловкий)
Danylo Varfolomieiev (Данило Варфоломєєв)
Denys Hlybokyi (Денис Глибокий)
Dmytro Kostiuk (Дмитро Костюк)
Georgiy Titov (Георгій Тітов)
Hleb Marchenko (Глеб Марченко)
Ivan Kravchenko (Іван Кравченко)
Ivan Novhorodskyi (Іван Новгородський)
Ivan Shnore (Іван Шноре)
Kostiantyn Koptiev (Костянтин Коптєв)
Lev Holub (Лев Голуб)
Liliia Nedashkivska (Лілія Недашківська)
Maksym Lovkyi (Максим Ловкий)
Maksym Poliakov (Максим Поляков)
Mykhailo Kaika (Михайло Каїка)
Mykhailo Khymych (Михайло Химич)
Mykola Trotsenko (Микола Троценко)
Mykyta Baranov (Микита Баранов)
Oleh Lepekhin (Олег Лепехін)
Oleksander Chukhil (Олександр Чухіль)
Oleksandr Dovhopol (Олександр Довгопол)
Oleksandr Ivanchak (Олександр Іванчак)
Oleksii Subachev (Олексiй Субачев)
Oleksii Vakulenko (Олексій Вакуленко)
Polina Riabokon (Поліна Рябоконь)
Roman Misirkhanov (Роман Місірханов)
Roman Varkuta (Роман Варкута)
Serhii Bocharov (Сергій Бочаров)
Serhii Koksharov (Сергій Кокшаров)
Serhii Mormul (Сергій Мормуль)
Tetiana Vietrova (Тетяна Вєтрова)
Valerii Kolesnichenko (Валерій Колесніченко)
Viktor Syriatskyi (Віктор Сирятський)
Violetta Volova (Віолетта Волова)
Vitalii Dolhin (Вiталiй Долгiн)
Vitalii Proskiriakov (Віталій Проскіряков)
Vladyslav Achkasov (Владислав Ачкасов)
Volodymyr Korobeinyk (Володимир Коробейник)
Volodymyr Martynov (Володимир Мартинов)
Yan Kutomanov (Ян Кутоманов)
Yehor Bulhakov (Єгор Булгаков)
Yevhen Ivashchenko (Євген Іващенко)
Yuliia Kostenko (Юлія Костенко)
 

Aramayis Adloyan (Արամայիս Ադլոյան)   ·   Armenia   ·   see his WCA's official results

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
1011.1414.6312.5413.7513.8513.3811.14
310.1913.5211.4517.0711.1412.0410.19
1015.8218.0712.2412.7915.0514.5512.24

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
95.685.684.095.354.325.124.09
144.675.7410.236.416.636.264.67

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
353.1048.431:07.0941.9854.6552.0641.98
246.6449.1850.5746.2143.11 NR 47.3443.11

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
41:54.681:43.372:13.561:41.821:45.51 NR 1:47.85 PB 1:41.82

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
2036.9434.1740.4430.0743.4037.1830.07

Personal, national, continental and world records are calculated from a copy of the official results, of which the World Cube Association is source and owner
This copy could be not actual or not up to date