Warsaw Cube Masters 2018
Warsaw
Poland
 
3x3x3 Cube
Combined First
Second Round
Final
2x2x2 Cube
Combined First
Second Round
Final
4x4x4 Cube
Combined First
Final
5x5x5 Cube
Combined First
Final
3x3x3 Blindfolded
First Round
Final
3x3x3 Fewest Moves
Final
3x3x3 One-Handed
Combined First
Second Round
Final
Megaminx
Combined First
Final
Pyraminx
Combined First
Second Round
Final
Clock
Combined First
Final
Skewb
Combined First
Second Round
Final
3x3x3 Multi-Blind
Final
 
Competitors
Adam Ben Ahmed
Adam Mazur
Adam Polkowski
Adrian Niemiec
Agnieszka Berecka
Anna Prabucka
Antoni Deja
Antoni Sajdak
Arkadiusz Abramowski
Arkadiusz Uhlig
Bartosz Dąbrowski
Bartosz Skuła
Bartosz Szczepaniak
Bartosz Łuka
Breandan Vallance
Cyprian Kalbarczyk
Daniel Chudecki
Daniel Gloppestad Bajer
Daniel Jamrużka
Daniel Kobrzycki
Daniel Szot
Daniel Wallin
Dominik Kasprzak
Dominik Ostas
Emil Drwięga
Ernest Seroczyński
Filip Flader
Filip Kopeć
Filip Zowczak
Finn Ickler
Franciszek Dębkowski
Franciszek Fidos
Fryderyk Janiak
Grzegorz Pacewicz
Helena Cwalina
Ignacy Buczek
Ignacy Zagajewski
Igor Kowalczyk
Jakub Filipkowski
Jakub Kipa
Jakub Ostas
Jakub Pacewicz
Jakub Wojtaszewski
Jakub Wróbel
Jan Zych
Joanna Hołdakowska
Jonatan Kłosko
Kacper Rafalski
Kacper Wybrański
Kajetan Maślak
Kamil Michalak
Karol Gołofit
Karol Pawlak
Karol Poniedzielnik
Karol Przedwojewski
Karol Zakrzewski
Karolina Wiącek
Kinga Klonowska
Konrad Pajączek
Krzysztof Bober
Maciej Czapiewski
Maciej Jagiełło
Maciej Kawiński
Maciej Wróblewski
Maksymilian Kwaśniewski
Marcel Nycz
Marcel Wenka
Marcin Kowalczyk
Marek Dąbrowski
Marko Striieshyn
Mateusz Majewski
Mateusz Paczkowski
Mateusz Szulik
Mateusz Witt
Michał Bogdan
Michał Halczuk
Michał Krasowski
Michał Marszałek
Michał Mlostek
Michał Rzewuski
Michał Stachurski
Michał Wojcieszek
Mikołaj Bąk
Mikołaj Molski
Mikołaj Salamon
Patrycja Michalska
Patryk Zawieja
Paweł Przybylski
Paweł Wojciechowski
Piotr Dębowski
Piotr Lesiński
Piotr Olszewski
Piotr Tokarski
Przemysław Kaleta
Przemysław Rogalski
Rafał Waryszak
Sergiusz Jakubczak
Stanisław Dąbrowski
Sylwester Jaroszewski
Szymon Jeziorski
Szymon Liszewski
Szymon Malinowski
Tonia Kowalczyk
Tymon Kolasiński
Tymon Piwowarski
Wiktor Maciejewski
Witali Bułatow
Wojciech Knott
Wojciech Szatanowski
Łukasz Burliga
Łukasz Gondek
Łukasz Kroczek
 

3x3x3 Cube - Final
#namecountryt1t2t3t4t5averagebest
1
Poland
10.998.558.028.047.998.207.99
2
Poland
8.707.478.308.8510.628.627.47
3
Poland
9.108.317.549.218.668.697.54
4
Poland
8.3910.956.989.168.838.796.98
5
Sweden
8.299.0111.397.899.338.887.89
6
Poland
8.449.3311.798.439.519.098.43
7
Poland
8.2210.798.9312.388.709.478.22
8
Poland
7.3710.2710.1310.0711.9510.167.37
9
Poland
9.219.0210.0411.6511.7110.309.02
10
Poland
7.929.3111.0413.1710.9010.427.92