Denmark & Friends 2019
Kastrup
Denmark
 
3x3x3 Cube
Final
2x2x2 Cube
Final
4x4x4 Cube
Final
5x5x5 Cube
Final
6x6x6 Cube
Final
7x7x7 Cube
Final
3x3x3 Blindfolded
Final
3x3x3 One-Handed
Final
3x3x3 With Feet
Final
Megaminx
Final
Pyraminx
Final
Clock
Final
Square-1
Final
4x4x4 Blindfolded
Final
5x5x5 Blindfolded
Final
3x3x3 Multi-Blind
Final
 
Competitors
Aaron Joshua Doerner
Adam Greenwood
Aleksi Tuononen
Alex Kekkonen
Alex Stern
Alexander Karlov
Alfred Saidlo
Amanda Gutic Kekonius
Amos Nordman
Anders Berggren
Andrea Javier
Andreas Pung
Andrei Solntsev
Andy Nicholls
Anna Buhl Bechmann
Antonie Paterakis
Arttu Puttonen
Asger Knude Jacobsen
Aurelien Souchet (高凡)
Ben Baron
Ben Ridley
Bertie Longden
Birk Bredland
Callum Goodyear
Carl Emil Exner
Casper Spanggaard Caspersen
Celine Tran
Chong Jen Foong
Chris Mills
Christoffer Graversen
Christopher Morris
Daniel Anker Hermansen
Daniel Sheppard
Daniel Vædele Egdal
Daniel Wallin
Daniel Yakhkind
Darja Makurina
Eemil Lahti
Elvin Thorsen
Emilia Friberg
Eoin Dowling
Erik Bryland
Ethan Pride
Fabian Auroux
Fedor Abaev
Finn Ickler
Francis Daniels Veğeris
Frederik Løchte
Fredrik Trondhjem
Garret von Gaffron
Gert Kevin Aamisepp
Gregor Billing
Hari Anirudh
Helmer Ewert
Henrik Buus Aagaard
Jacob Penther Henriksen
Jakob Gunnarsson
James Molloy
Jan Erik Soosaar
Jānis Zirnis
Jēkabs Janovs
Jens Byrnak
Jessica Moens
Joey Gouly
Johan í Nesinum Hytten
Joonas Silvennoinen
Joy Liou Liu
Juho Arjanne
Jules Desjardin
Juliette Sébastien
Júlíus Cramer Andersen
Juuso Suutari
Kaisa Exner
Karina Grandjean Beck
Karla Struer Lund
Katie Davies
Kaur Tuule
Knut Skaug Haraldsen
Kristoffer Vasehus
Lars Vennike Nielsson
Laura Holzhauer
Laurids Abelsen Holm
Leon Schmidtchen
Liam Uno Timour-Silveira
Linea Elleby Jørgensen
Linus Laurén
Lucas Debes
Mads Philipsen
Magne Njå
Magnus Farré Emmervadt Jensen
Magnus Patrick Kanstrup
Magnus Søndergaard Byrne
Malte Oliver Bøgh Kjøller
Malthe Lauritsen
Marcus Moberg
Marius Raaby Brønden
Martin Vædele Egdal
Mathias Søndergaard Byrne
Mats Valk
Matthew Prestwich
Mikela Elleby Jørgensen
Mikkel Waaben Hertz
Mikus Lembergs
Moritz Karl
Nathaniel Berg
Niclas Mach
Niko Ronkainen
Ole Nikolai Gjerset
Oscar Roth Andersen
Ottfried Kejs
Peder Steen Henriksen
Pessi Ansaranta
Philipp Danileiko
Philipp Weyer
Rasmus Jakobsen
Rasmus Stub Detlefsen
Remo Pihel
Robin Hagner
Sam Spendla
Samuli Laine
Santeri Laine
Sebastian Alanen
Sebastian Weyer
Sofus Birk Arnbjerg
Steffen Nielsen
Thaynara Santana de Oliveira
Thomas Sonnenberg Jarner
Thor Muto Asmund
Thorvald Gisli Byrialsson Bjørst
Timo Norrkniivilä
Ulrik Bredland
Veronika Becková
Victor Alexander Stolarczyk
Victor Glyrskov
Viktor Zenk
Viljami Mettovaara
Villiam Pallisgård
Wilhelm Kilders
Yuval Porat
Zoé de Moffarts
 



No events open yet in this competition