Perm Open 2019
Perm
Russia
 
3x3x3 Cube
First Round
Final
2x2x2 Cube
Final
4x4x4 Cube
Combined Final
3x3x3 Blindfolded
Final
3x3x3 One-Handed
Combined Final
3x3x3 With Feet
Combined Final
Megaminx
Combined Final
Pyraminx
Final
Clock
Combined Final
Skewb
Final
Square-1
Combined Final
 
Competitors
Aleksandr Elovikov (Александр Еловиков)
Aleksandr Mahnev (Александр Махнев)
Aleksandr Rusakov (Александр Русаков)
Alexander Doldin (Александр Долдин)
Alexander Gribanov (Александр Грибанов)
Alexey Pavlov (Алексей Павлов)
Anatoly Shapovalov (Анатолий Шаповалов)
Andrey Levanov (Андрей Леванов)
Andrey Vasilev (Андрей Васильев)
Anton Uskov (Антон Усков)
Arseniy Novikov (Арсений Новиков)
Arseny Marakulin (Арсений Маракулин)
Arseny Orlov (Арсений Орлов)
Artyеm Avdeev (Артем Авдеев)
Artyеm Sogorin (Артем Согорин)
Bogdan Shirokov
Daniil Gerasimenko (Даниил Герасименко)
Daniil Lobachev (Даниил Лобачев)
Daniil Lukin (Данил Лукин)
Daniil Popov
Danil Antoniu (Данил Антониу)
Danil Snigirev (Данил Снигирев)
Danil Zelenin (Данил Зеленин)
Danila Rogozhnikov (Данила Рогожников)
Daria Kurochkina (Дарья Курочкина)
Darya Belonogova
Darya Vladimirova (Дарья Владимирова)
Denis Nefedov (Денис Нефедов)
Denis Syrotaev (Денис Сиротаев)
Dmitrii Khokhlov (Дмитрий Хохлов)
Dmitriy Prikhodko (Дмитрий Приходько)
Dmitriy Rogozhnikov (Дмитрий Рогожников)
Dmitriy Rosolov (Дмитрий Росолов)
Dmitriy Sargsyan (Дмитрий Саргсян)
Dmitry Permyakov (Дмитрий Пермяков)
Egor Poluektov (Егор Полуэктов)
Egor Sharoglazov (Егор Шароглазов)
Egor Shumovich (Егор Шумович)
Ekaterina Kaneva (Екатерина Канева)
Elisey Plenkin (Елисей Пленкин)
Eugene Turovsky (Евгений Туровский)
Georgiy Aroyan (Георгий Ароян)
Gleb Beliaev (Глеб Беляев)
Gleb Tregubov (Глеб Трегубов)
Iaroslav Melekhin (Ярослав Мелехин)
Iaroslav Vaganov (Ярослав Ваганов)
Ilia Murmulyak
Ilya Sokolovv (Илья Соколов)
Ivan Kulikov (Иван Куликов)
Konstantin Belousov (Константин Белоусов)
Lesya Batueva (Леся Батуева)
Lyubov Nikolaeva (Любовь Николаева)
Malik Khabibullin (Малик Хабибуллин)
Marina Zasukhina (Марина Засухина)
Matvey Bannikov (Матвей Банников)
Matvey Borovykh (Матвей Боровых)
Matvey Ozharko (Матвей Ожарко)
Matvey Plenin (Матвей Пленин)
Michael Prikhodko (Михаил Приходько)
Michael Suzev (Михаил Сюзев)
Michael Zykin (Михаил Зыкин)
Mikhail Koriakin (Михаил Корякин)
Mikhail Pasynkov (Михаил Пасынков)
Natalya Putina (Наталья Путина)
Nikita Nifatov (Никита Нифатов)
Nikita Simonov (Никита Симонов)
Nikolay Gorshkov (Николай Горшков)
Pavel Kholkin (Павел Холкин)
Pavel Legotin (Павел Леготин)
Pavel Parkhomenko (Павел Пархоменко)
Roman Iakovlev (Роман Яковлев)
Roman Kamenskih (Роман Каменских)
Rostislav Votinsev
Sergey Bazhukov (Сергей Бажуков)
Sergey Danilov (Сергей Данилов)
Sofia Morgulchik (София Моргульчик)
Stanislav Golota (Станислав Голота)
Stepan Levanov (Степан Леванов)
Timofei Nasyrov (Тимофей Насыров)
Timofey Kostylev (Тимофей Костылев)
Timothey Kryazhevskikh (Тимофей Кряжевский)
Uriy Goretov (Юрий Горетов)
Vadim Bryzgalov (Вадим Брызгалов)
Vasily Stasyev
Viktor Tretyakov (Виктор Третьяков)
Vitaliy Borovkov (Виталий Боровков)
Vlad Vasichev (Влад Васичев)
Vlad Vershinin (Влад Вершинин)
Vladimir Gomzikov (Владимир Гомзиков)
Vladimir Gorshkov (Владимир Горшков)
Vladimir Terekhovich (Владимир Терехович)
Vladislav Kurandin (Владислав Курандин)
Vladislav Tkachenko (Владислав Ткаченко)
Vyacheslav Kochergin (Вячеслав Кочергин)
Yegor Glazov (Егор Глазов)
Yegor Udavikhin (Егор Удавихин)
Yulia Buzhenina (Юлия Буженина)
 

3x3x3 Cube - Final
#namecountryt1t2t3t4t5averagebest
1
Russia
10.0410.7610.5010.2011.1310.4910.04
2
Russia
12.8212.149.898.4911.0511.038.49
3
Russia
13.2810.8311.6614.2811.4712.1410.83
4
Russia
13.7610.4811.7017.3112.6512.7010.48
5
Russia
12.8313.7613.1910.3612.6012.8710.36
6
Russia
13.4514.2413.2813.3113.1413.3513.14
7
Russia
12.7112.6316.6815.7813.4413.9812.63
8
Russia
14.0214.6914.5011.5228.3314.4011.52
9
Russia
19.1513.7016.4514.6314.9715.3513.70
10
Russia
14.7717.3415.6112.6617.2115.8612.66
11
Russia
14.0215.4016.7015.8917.1516.0014.02
12
Russia
18.2022.3315.4013.2717.4317.0113.27